534040-2021 - ÄndringSverige-Enköping: Miljötekniska konsulttjänster
Rättelse
Tjänster
Rättslig grund:
direktiv 2014/24/EU
II.1.
Upphandlingens omfattning
II.1.1.
Benämning på upphandlingen
Fukt- och miljöuppdrag
Referensnummer: TF2021/772
II.1.2.
Huvudsaklig CPV-kod
71313000 Miljötekniska konsulttjänster
II.1.4.
Kort beskrivning
Utredning, projektering och prövning inom området fukt och miljö.