See the notice on TED website
2. Förfarande
Förfarande
Titel: Transporttjänster
Beskrivning: Leverans av transporttjänster för successivt uttag under avtalstiden. Samtliga beställare använder i första hand Kommunens resurser för transporttjänster. Vid behov kommer avrop ske från detta avtal.
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 60000000 Transporter (utom avfallstransport)
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0001
Intern identifierare: urn:eavrop:mdn:ProcurementProject:113292:Lot:1