534519-2023 - ÄndringSverige-Filipstad: Sanering av anläggningar
Rättelse
Tjänster
Rättslig grund:
direktiv 2014/24/EU
II.1.
Upphandlingens omfattning
II.1.1.
Benämning på upphandlingen
Entreprenörer - Skadeservice och sanering
Referensnummer: 23-1010-1216-1040-141
II.1.2.
Huvudsaklig CPV-kod
90920000 Sanering av anläggningar
II.1.4.
Kort beskrivning
Avsikten med den här upphandlingen är att teckna ramavtal med tre (3) entreprenörer avseende skadeservice och sanering i varierande omfattning.