534569-2018 - ResultatSverige-Stockholm: Skodon
Meddelande om tilldelning av kontrakt
Varor
Rättslig grund:
direktiv 2014/24/EU
II.1.
Upphandlingens omfattning
II.1.1.
Benämning på upphandlingen
419670-AI936041 Framework agreement regarding Rubber boots
Referensnummer: UH-2018-382
II.1.2.
Huvudsaklig CPV-kod
18800000 Skodon
II.1.4.
Kort beskrivning
Framework agreement Rubber boots
II.1.6.
Information om delar
Kontraktet är uppdelat i flera delar: nej
II.2.
Beskrivning
II.2.4.
Beskrivning av upphandlingen
Gummistövlar