2. Förfarande
Förfarande
Titel: RFI Trygghetsskapande teknik i ordinärt boende inklusive larmmottagning
Beskrivning: RFI Trygghetsskapande teknik i ordinärt boende inklusive larmmottagning
Intern identifierare: VOO2025/0336
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 79710000 Säkerhetstjänster