2. Förfarande
Förfarande
Titel: IT-stöd kvalitetsledningssystem Gävle kommun
Beskrivning: IT-stöd kvalitetsledningssystem för Gävle kommun.
Intern identifierare: 14431
Typ av förfarande: Förhandlat förfarande med föregående meddelande om upphandling/under konkurrens
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Varor
Huvudklassificering (cpv): 48810000 Informationssystem
Ytterligare klassificering (cpv): 48000000 Programvara och informationssystem, 48517000 IT-programvara, 48780000 Programvara för system, lagring och innehållshantering
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0001
Intern identifierare: IT-stöd kvalitetsledningssystem Gävle kommun