534822-2020 - ResultatSverige-Stockholm: Fingeravtrycksläsare
Meddelande om tilldelning av kontrakt
Varor
Rättslig grund:
direktiv 2014/24/EU
II.1.
Upphandlingens omfattning
II.1.1.
Benämning på upphandlingen
Live Scan fingeravtrycksskanner
Referensnummer: A276.569/2020
II.1.2.
Huvudsaklig CPV-kod
30233310 Fingeravtrycksläsare
II.1.4.
Kort beskrivning
A276.569/2020 Upphandling av Live Scan fingeravtrycksskanner
II.1.6.
Information om delar
Kontraktet är uppdelat i flera delar: nej
II.2.
Beskrivning
II.2.4.
Beskrivning av upphandlingen