534834-2018 - ÄndringSverige-Vänersborg: Växter
Rättelse
Varor
Rättslig grund:
direktiv 2014/24/EU
II.1.
Upphandlingens omfattning
II.1.1.
Benämning på upphandlingen
Gröna växter med service och snittblommor med bud
Referensnummer: RS 2017-05315
II.1.2.
Huvudsaklig CPV-kod
03451000 Växter
II.1.4.
Kort beskrivning