2. Förfarande
Förfarande
Titel: Leverantör för IT-drift till Stenungsundshem
Beskrivning: Avtalet syftar till att ingå kontrakt med leverantör som tar ett helhetsansvar för drift och support av IT-infrastruktur och applikationer enligt specifikationer i förfrågan samt vidmakthåller en effektiv och driftsäker IT-miljö.
Intern identifierare: 2024-912
Typ av förfarande: Förhandlat förfarande med föregående meddelande om upphandling/under konkurrens
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 72000000 IT-tjänster: konsultverksamhet, programvaruutveckling, Internet och stöd
Ytterligare klassificering (cpv): 72222300 IT-tjänster
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0000
Titel: Upphandling