Detta uppdrag avser konsultuppdrag avseende tjänst som projekteringsledare ledningar inom delområde projektering inom projekt Slussen. Uppdraget ska utföras av en enskild konsult och omfattningen beräknas vara cirka 100 % av ett heltidsuppdrag.
II.1.5.
Uppskattat totalt värde
II.1.6.
Information om delar Kontraktet är uppdelat i flera delar: nej
II.2.
Beskrivning
II.2.2.
Ytterligare CPV-kod(er) 71315200 Byggkonsulttjänster, 71318000 Byggtekniska konsulttjänster och rådgivning, 71320000 Byggtekniska konstruktionstjänster, 71530000 Konsulttjänster för bygg- och anläggningsarbeten
II.2.4.
Beskrivning av upphandlingen