53503-2026 - Konkurrensutsättning
Sverige – Marknadsföring – Produktion av text och informationsmaterial
Meddelande om upphandling eller koncession – standardsystem
Tjänster
2. Förfarande
Förfarande
TitelProduktion av text och informationsmaterial
BeskrivningRamavtal avseende Textproduktion och Produktion av informationsmaterial
Intern identifierareÅM2026-299
Typ av förfarandeÖppet
Förfarandet är påskyndatnej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets artTjänster
Huvudklassificering (cpv): 79342000 Marknadsföring
Ytterligare klassificering (cpv): 79822500 Grafisk formgivning, 92312211 Skrivbyråtjänster
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde)LOT-0000