2. Förfarande
Förfarande
Titel: Fällningskemikalier 2024
Beskrivning: Ramavtal fällningskemikalier.
Intern identifierare: UVA-2024-00508
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Varor
Ytterligare om kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 24000000 Kemiska produkter
Ytterligare klassificering (cpv): 24900000 Finkemikalier och andra kemikalier
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0000
Titel: Generisk mall
Mängd: 2 500 ton