2. Förfarande
Förfarande
Titel: Plantskoleväxter Katrineholm och Salem
Beskrivning: Denna upphandling avser Plantskoleväxter, vedartade växter och perenner.
Intern identifierare: TI 2025-1091
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Varor
Huvudklassificering (cpv): 03450000 Plantskoleprodukter
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0001
Titel: Generell del
Beskrivning: Plantskoleväxter
Intern identifierare: 1717880
Del (anbudsområde): LOT-0002
Titel: Generell del (1)
Intern identifierare: 1718370