535268-2023 - ÄndringSverige-Uppsala: Konsulttjänster för företagsutveckling
Rättelse
Tjänster
Rättslig grund:
direktiv 2014/24/EU
II.1.
Upphandlingens omfattning
II.1.1.
Benämning på upphandlingen
Konsulttjänster inom den nordiska bioekonomin
Referensnummer: 22/25
II.1.2.
Huvudsaklig CPV-kod
79411100 Konsulttjänster för företagsutveckling
II.1.4.
Kort beskrivning
Upphandling av konsulter inom samtliga delar av bioekonomin, det vill säga jordbruk, skogsbruk, livsmedel samt fisk och aquakultur