See the notice on TED website
2. Förfarande
Förfarande
Titel: Ultraljud röntgen Ystad
Beskrivning: Denna upphandling avser Ultraljud för röntgen.
Föregående meddelande: 174216-2025
Intern identifierare: 2024-O002092
Typ av förfarande: Annat förfarande i ett steg
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Varor
Huvudklassificering (cpv): 33000000 Medicinsk utrustning, läkemedel och hygienartiklar
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0000