Anbud eller anbudsansökningar ska skickas till ovannämnda adress
II.1.
Upphandlingens omfattning
II.1.1.
Benämning på upphandlingen
Reparation och installation av vitvaror och tvättutrustning
Referensnummer: 201827
II.1.2.
Huvudsaklig CPV-kod 50700000 Reparation och underhåll av utrustning i byggnader
II.1.4.
Kort beskrivning
Årsavtalet avser ramavtal för installation, service, felsökning och reparation av vitvaror och tvättstugeutrustning i lägenheter, lokaler och tvättstugor samt tillhörande tjänster i beställarens fastighetsbestånd.
II.1.5.
Uppskattat totalt värde
II.1.6.
Information om delar Kontraktet är uppdelat i flera delar: nej
II.2.
Beskrivning
II.2.2.
Ytterligare CPV-kod(er) 50700000 Reparation och underhåll av utrustning i byggnader, 51500000 Installation av maskiner och utrustning
II.2.4.
Beskrivning av upphandlingen