Anbud eller anbudsansökningar ska skickas till ovannämnda adress
För elektronisk kommunikation behövs verktyg och anordningar som inte är allmänt tillgängliga. Obegränsad, fullständig och direkt tillgång till dessa verktyg och anordningar kan kostnadsfritt erhållas via: https://www.kommersannons.se/elite/Account/CreateAccount.aspx
II.1.
Upphandlingens omfattning
II.1.1.
Benämning på upphandlingen
Profilprodukter
Referensnummer: FK 2023/025896
II.1.2.
Huvudsaklig CPV-kod 39294100 Informations- och marknadsföringsprodukter
II.1.4.
Kort beskrivning
Profilprodukter, giveaways och profilkläder för internt och externt bruk.
II.1.5.
Uppskattat totalt värde Värde exkl. moms: 2 000 000,00 SEK
II.1.6.
Information om delar Kontraktet är uppdelat i flera delar: nej
II.2.
Beskrivning
II.2.2.
Ytterligare CPV-kod(er) 22460000 Reklamtrycksaker, varukataloger och manualer, 22462000 Reklammaterial, 39294100 Informations- och marknadsföringsprodukter, 79340000 Reklam och marknadsföring
II.2.4.
Beskrivning av upphandlingen