See the notice on TED website
2. Förfarande
Förfarande
Titel: Individuellt samtalsstöd och psykiatrisk bedömning anställda i VGR
Beskrivning: Individuellt samtalsstöd och psykiatrisk bedömning av medarbetare inom Västra Götalandsregionen.
Intern identifierare: RS 2023-02442
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 85121270 Psykiatrisk eller psykologisk vård
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0001
Titel: Mall VGR Anbudsinbjudan och avtal (1)
Del (anbudsområde): LOT-0002
Titel: Område 1 Individuellt samtalsstöd för medarbetare inom VGR
Beskrivning: Individuellt samtalsstöd av medarbetare inom Västra Götalandsregionen.
Del (anbudsområde): LOT-0003
Titel: Område 2 Psykiatrisk bedömning av medarbetare inom VGR
Beskrivning: Psykiatrisk bedömning av personal i Västragötalandsregionen