2. Förfarande
Förfarande
Titel: Uppdrag - Styrskåp VA
Beskrivning: Upphandling av styrskåp till Miva, Miljö och vatten i Örnsköldsvik AB.
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Varor
Huvudklassificering (cpv): 31000000 Elektriska maskiner, apparater och förbrukningsvaror samt elektrisk utrustning; belysning
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0001
Intern identifierare: urn:eavrop:mdn:ProcurementProject:106759:Lot:1
Ytterligare klassificering (cpv): 31200000 Eldistributions- och reglerutrustning, 31230000 Delar till eldistributions- eller reglerutrustning