See the notice on TED website
2. Förfarande
Förfarande
Titel: Specifik upphandling avseende Informatiker
Beskrivning: Specifik upphandling avseende Informatiker
Föregående meddelande: 123456-2024
Intern identifierare: K 2025-4039
Typ av förfarande: Selektivt
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 72000000 IT-tjänster: konsultverksamhet, programvaruutveckling, Internet och stöd
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0001
Titel: Generell del
Beskrivning: Informatiker
Intern identifierare: 1733689
Del (anbudsområde): LOT-0002
Titel: Generell del (1)
Intern identifierare: 1733855