See the notice on TED website
2. Förfarande
Förfarande
Titel: Hotelltjänster Longstay 2024
Beskrivning: Denna upphandling omfattar tjänster för boende minst fyra (4) nätter med kok- och tvättmöjligheter på anläggningen, i denna upphandling definierat som Longstay. Sammanlagd omsättning (takvolym) I denna upphandling beräknas takvolymen i antalet nätter. Hotelltjänster Longstay får avropas upp till en sammanlagd omsättning om 385 000 nätter under Ramavtalets löptid.
Intern identifierare: 23.3-1385-2025
Typ av förfarande: Annat förfarande i ett steg
Förfarandets viktigaste kännetecken: Enstegsupphandling
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 55100000 Hotelltjänster
Ytterligare klassificering (cpv): 55130000 Andra hotelltjänster
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0001
Titel: Arvidsjaur, Geografiskt anbudsområde
Beskrivning: Valfritt anbudsområde
Intern identifierare: 23.3-1385-2025-8
Del (anbudsområde): LOT-0002
Titel: Generella krav och informationsfrågor
Beskrivning: Generella krav och informationsfrågor
Intern identifierare: 23.3-1385-2025-1
Del (anbudsområde): LOT-0003
Titel: Boden, Geografiskt anbudsområde
Intern identifierare: 23.3-1385-2025-9
Del (anbudsområde): LOT-0004
Titel: Bollnäs, Geografiskt anbudsområde
Intern identifierare: 23.3-1385-2025-10
Del (anbudsområde): LOT-0005
Titel: Borlänge, Geografiskt anbudsområde
Intern identifierare: 23.3-1385-2025-11
Del (anbudsområde): LOT-0006
Titel: Borås, Geografiskt anbudsområde
Intern identifierare: 23.3-1385-2025-12
Del (anbudsområde): LOT-0007
Titel: Enköping Zon 1, Geografiskt anbudsområde
Intern identifierare: 23.3-1385-2025-13
Del (anbudsområde): LOT-0008
Titel: Enköping postort övrig, Geografiskt anbudsområde
Intern identifierare: 23.3-1385-2025-14
Del (anbudsområde): LOT-0009
Titel: Eskilstuna, Geografiskt anbudsområde
Intern identifierare: 23.3-1385-2025-15
Del (anbudsområde): LOT-0010
Titel: Falun, Geografiskt anbudsområde
Intern identifierare: 23.3-1385-2025-16
Del (anbudsområde): LOT-0011
Titel: Frösön, Geografiskt anbudsområde
Intern identifierare: 23.3-1385-2025-17
Del (anbudsområde): LOT-0012
Titel: Gällivare, Geografiskt anbudsområde
Intern identifierare: 23.3-1385-2025-18
Del (anbudsområde): LOT-0013
Titel: Gävle Zon 1, Geografiskt anbudsområde
Intern identifierare: 23.3-1385-2025-19
Del (anbudsområde): LOT-0014
Titel: Gävle postort övrig, Geografiskt anbudsområde
Intern identifierare: 23.3-1385-2025-20
Del (anbudsområde): LOT-0015
Titel: Göteborg Zon 1, Geografiskt anbudsområde
Intern identifierare: 23.3-1385-2025-21
Del (anbudsområde): LOT-0016
Titel: Göteborg Zon 2, Geografiskt anbudsområde
Intern identifierare: 23.3-1385-2025-22
Del (anbudsområde): LOT-0017
Titel: Göteborg Zon 3, Geografiskt anbudsområde
Intern identifierare: 23.3-1385-2025-23
Del (anbudsområde): LOT-0018
Titel: Göteborg postort övrig, Geografiskt anbudsområde
Intern identifierare: 23.3-1385-2025-24
Del (anbudsområde): LOT-0019
Titel: Halmstad Zon 1, Geografiskt anbudsområde
Intern identifierare: 23.3-1385-2025-25
Del (anbudsområde): LOT-0020
Titel: Halmstad postort övrig, Geografiskt anbudsområde
Intern identifierare: 23.3-1385-2025-26
Del (anbudsområde): LOT-0021
Titel: Helsingborg, Geografiskt anbudsområde
Intern identifierare: 23.3-1385-2025-27
Del (anbudsområde): LOT-0022
Titel: Härnösand, Geografiskt anbudsområde
Intern identifierare: 23.3-1385-2025-28
Del (anbudsområde): LOT-0023
Titel: Jönköping Zon 1, Geografiskt anbudsområde
Intern identifierare: 23.3-1385-2025-29
Del (anbudsområde): LOT-0024
Titel: Jönköping postort övrig, Geografiskt anbudsområde
Intern identifierare: 23.3-1385-2025-30
Del (anbudsområde): LOT-0025
Titel: Kalmar, Geografiskt anbudsområde
Intern identifierare: 23.3-1385-2025-31
Del (anbudsområde): LOT-0026
Titel: Karlskoga, Geografiskt anbudsområde
Intern identifierare: 23.3-1385-2025-32
Del (anbudsområde): LOT-0027
Titel: Karlskrona, Geografiskt anbudsområde
Intern identifierare: 23.3-1385-2025-33
Del (anbudsområde): LOT-0028
Titel: Karlstad, Geografiskt anbudsområde
Intern identifierare: 23.3-1385-2025-34
Del (anbudsområde): LOT-0029
Titel: Kiruna, Geografiskt anbudsområde
Intern identifierare: 23.3-1385-2025-35
Del (anbudsområde): LOT-0030
Titel: Kristianstad, Geografiskt anbudsområde
Intern identifierare: 23.3-1385-2025-36
Del (anbudsområde): LOT-0031
Titel: Landskrona, Geografiskt anbudsområde
Intern identifierare: 23.3-1385-2025-37
Del (anbudsområde): LOT-0032
Titel: Linköping Zon 1, Geografiskt anbudsområde
Intern identifierare: 23.3-1385-2025-38
Del (anbudsområde): LOT-0033
Titel: Linköping Zon 2, Geografiskt anbudsområde
Intern identifierare: 23.3-1385-2025-39
Del (anbudsområde): LOT-0034
Titel: Linköping postort övrig, Geografiskt anbudsområde
Intern identifierare: 23.3-1385-2025-40
Del (anbudsområde): LOT-0035
Titel: Luleå Zon 1, Geografiskt anbudsområde
Intern identifierare: 23.3-1385-2025-41
Del (anbudsområde): LOT-0036
Titel: Luleå postort övrig, Geografiskt anbudsområde
Intern identifierare: 23.3-1385-2025-42
Del (anbudsområde): LOT-0037
Titel: Lund Zon 1, Geografiskt anbudsområde
Intern identifierare: 23.3-1385-2025-43
Del (anbudsområde): LOT-0038
Titel: Lund Zon 2, Geografiskt anbudsområde
Intern identifierare: 23.3-1385-2025-44
Del (anbudsområde): LOT-0039
Titel: Lund postort övrig, Geografiskt anbudsområde
Intern identifierare: 23.3-1385-2025-45
Del (anbudsområde): LOT-0040
Titel: Lycksele, Geografiskt anbudsområde
Intern identifierare: 23.3-1385-2025-46
Del (anbudsområde): LOT-0041
Titel: Malmö Zon 1, Geografiskt anbudsområde
Intern identifierare: 23.3-1385-2025-47
Del (anbudsområde): LOT-0042
Titel: Malmö Zon 2, Geografiskt anbudsområde
Intern identifierare: 23.3-1385-2025-48
Del (anbudsområde): LOT-0043
Titel: Malmö Zon 3, Geografiskt anbudsområde
Intern identifierare: 23.3-1385-2025-49
Del (anbudsområde): LOT-0044
Titel: Malmö Zon 4, Geografiskt anbudsområde
Intern identifierare: 23.3-1385-2025-50
Del (anbudsområde): LOT-0045
Titel: Malmö postort övrig, Geografiskt anbudsområde
Intern identifierare: 23.3-1385-2025-51
Del (anbudsområde): LOT-0046
Titel: Norrköping, Geografiskt anbudsområde
Intern identifierare: 23.3-1385-2025-52
Del (anbudsområde): LOT-0047
Titel: Nyköping, Geografiskt anbudsområde
Intern identifierare: 23.3-1385-2025-53
Del (anbudsområde): LOT-0048
Titel: Ronneby, Geografiskt anbudsområde
Intern identifierare: 23.3-1385-2025-54
Del (anbudsområde): LOT-0049
Titel: Skellefteå, Geografiskt anbudsområde
Intern identifierare: 23.3-1385-2025-55
Del (anbudsområde): LOT-0050
Titel: Skövde Zon 1, Geografiskt anbudsområde
Intern identifierare: 23.3-1385-2025-56
Del (anbudsområde): LOT-0051
Titel: Skövde postort övrig, Geografiskt anbudsområde
Intern identifierare: 23.3-1385-2025-57
Del (anbudsområde): LOT-0052
Titel: Sollefteå, Geografiskt anbudsområde
Intern identifierare: 23.3-1385-2025-58
Del (anbudsområde): LOT-0053
Titel: Sundsvall Zon 1, Geografiskt anbudsområde
Intern identifierare: 23.3-1385-2025-59
Del (anbudsområde): LOT-0054
Titel: Sundsvall postort övrig, Geografiskt anbudsområde
Intern identifierare: 23.3-1385-2025-60
Del (anbudsområde): LOT-0055
Titel: Sälen, Geografiskt anbudsområde
Intern identifierare: 23.3-1385-2025-61
Del (anbudsområde): LOT-0056
Titel: Tidaholm, Geografiskt anbudsområde
Intern identifierare: 23.3-1385-2025-62
Del (anbudsområde): LOT-0057
Titel: Torpshammar, Geografiskt anbudsområde
Intern identifierare: 23.3-1385-2025-63
Del (anbudsområde): LOT-0058
Titel: Trollhättan, Geografiskt anbudsområde
Intern identifierare: 23.3-1385-2025-64
Del (anbudsområde): LOT-0059
Titel: Umeå, Geografiskt anbudsområde
Intern identifierare: 23.3-1385-2025-65
Del (anbudsområde): LOT-0060
Titel: Uppsala Zon 1, Geografiskt anbudsområde
Intern identifierare: 23.3-1385-2025-66
Del (anbudsområde): LOT-0061
Titel: Uppsala Zon 2, Geografiskt anbudsområde
Intern identifierare: 23.3-1385-2025-67
Del (anbudsområde): LOT-0062
Titel: Uppsala postort övrig, Geografiskt anbudsområde
Intern identifierare: 23.3-1385-2025-68
Del (anbudsområde): LOT-0063
Titel: Visby, Geografiskt anbudsområde
Intern identifierare: 23.3-1385-2025-69
Del (anbudsområde): LOT-0064
Titel: Västerås Zon 1, Geografiskt anbudsområde
Intern identifierare: 23.3-1385-2025-70
Del (anbudsområde): LOT-0065
Titel: Västerås postort övrig, Geografiskt anbudsområde
Intern identifierare: 23.3-1385-2025-71
Del (anbudsområde): LOT-0066
Titel: Växjö Zon 1, Geografiskt anbudsområde
Intern identifierare: 23.3-1385-2025-72
Del (anbudsområde): LOT-0067
Titel: Växjö postort övrig, Geografiskt anbudsområde
Intern identifierare: 23.3-1385-2025-73
Del (anbudsområde): LOT-0068
Titel: Örebro, Geografiskt anbudsområde
Intern identifierare: 23.3-1385-2025-74
Del (anbudsområde): LOT-0069
Titel: Örnsköldsvik Zon 1, Geografiskt anbudsområde
Intern identifierare: 23.3-1385-2025-75
Del (anbudsområde): LOT-0070
Titel: Örnsköldsvik postort övrig, Geografiskt anbudsområde
Intern identifierare: 23.3-1385-2025-76
Del (anbudsområde): LOT-0071
Titel: Östersund Zon 1, Geografiskt anbudsområde
Intern identifierare: 23.3-1385-2025-77
Del (anbudsområde): LOT-0072
Titel: Östersund postort övrig, Geografiskt anbudsområde
Intern identifierare: 23.3-1385-2025-78
Del (anbudsområde): LOT-0073
Titel: Stockholm Zon 1, Geografiskt anbudsområde
Intern identifierare: 23.3-1385-2025-79
Del (anbudsområde): LOT-0074
Titel: Stockholm Zon 2, Geografiskt anbudsområde
Intern identifierare: 23.3-1385-2025-80
Del (anbudsområde): LOT-0075
Titel: Stockholm Zon 3, Geografiskt anbudsområde
Intern identifierare: 23.3-1385-2025-81
Del (anbudsområde): LOT-0076
Titel: Stockholm Zon 4, Geografiskt anbudsområde
Intern identifierare: 23.3-1385-2025-82
Del (anbudsområde): LOT-0077
Titel: Stockholm Zon 5, Geografiskt anbudsområde
Intern identifierare: 23.3-1385-2025-83
Del (anbudsområde): LOT-0078
Titel: Stockholm Zon 6, Geografiskt anbudsområde
Intern identifierare: 23.3-1385-2025-84
Del (anbudsområde): LOT-0079
Titel: Stockholm Zon 7, Geografiskt anbudsområde
Intern identifierare: 23.3-1385-2025-85
Del (anbudsområde): LOT-0080
Titel: Stockholm Zon 8, Geografiskt anbudsområde
Intern identifierare: 23.3-1385-2025-86
Del (anbudsområde): LOT-0081
Titel: Stockholm södra Zon 9, Geografiskt anbudsområde
Intern identifierare: 23.3-1385-2025-87
Del (anbudsområde): LOT-0082
Titel: Stockholm södra Zon 10, Geografiskt anbudsområde
Intern identifierare: 23.3-1385-2025-88
Del (anbudsområde): LOT-0083
Titel: Stockholm södra Zon 11, Geografiskt anbudsområde
Intern identifierare: 23.3-1385-2025-89
Del (anbudsområde): LOT-0084
Titel: Stockholm-Arlanda/Arlandastad, Geografiskt anbudsområde
Intern identifierare: 23.3-1385-2025-90
Del (anbudsområde): LOT-0085
Titel: Bromma Zon 1, Geografiskt anbudsområde
Intern identifierare: 23.3-1385-2025-91
Del (anbudsområde): LOT-0086
Titel: Bromma postort övrig, Geografiskt anbudsområde
Intern identifierare: 23.3-1385-2025-92
Del (anbudsområde): LOT-0087
Titel: Haninge, Geografiskt anbudsområde
Intern identifierare: 23.3-1385-2025-93
Del (anbudsområde): LOT-0088
Titel: Huddinge, Geografiskt anbudsområde
Intern identifierare: 23.3-1385-2025-94
Del (anbudsområde): LOT-0089
Titel: Kungsängen/Bro/Bålsta, Geografiskt anbudsområde
Intern identifierare: 23.3-1385-2025-95
Del (anbudsområde): LOT-0090
Titel: Kista, Geografiskt anbudsområde
Intern identifierare: 23.3-1385-2025-96
Del (anbudsområde): LOT-0091
Titel: Nacka, Geografiskt anbudsområde
Intern identifierare: 23.3-1385-2025-97
Del (anbudsområde): LOT-0092
Titel: Sollentuna Zon 1, Geografiskt anbudsområde
Intern identifierare: 23.3-1385-2025-98
Del (anbudsområde): LOT-0093
Titel: Sollentuna postort övrig, Geografiskt anbudsområde
Intern identifierare: 23.3-1385-2025-99
Del (anbudsområde): LOT-0094
Titel: Solna Zon 1, Geografiskt anbudsområde
Intern identifierare: 23.3-1385-2025-100
Del (anbudsområde): LOT-0095
Titel: Solna Zon 2, Geografiskt anbudsområde
Intern identifierare: 23.3-1385-2025-101
Del (anbudsområde): LOT-0096
Titel: Solna postort övrig, Geografiskt anbudsområde
Intern identifierare: 23.3-1385-2025-102
Del (anbudsområde): LOT-0097
Titel: Sundbyberg, Geografiskt anbudsområde
Intern identifierare: 23.3-1385-2025-103
Del (anbudsområde): LOT-0098
Titel: Södertälje, Geografiskt anbudsområde
Intern identifierare: 23.3-1385-2025-104
Del (anbudsområde): LOT-0099
Titel: Täby, Geografiskt anbudsområde
Intern identifierare: 23.3-1385-2025-105
Del (anbudsområde): LOT-0100
Titel: Upplands Väsby, Geografiskt anbudsområde
Intern identifierare: 23.3-1385-2025-106