535685-2020 - ResultatSverige-Karlstad: Drift av kraftverk
Meddelande om tilldelning av kontrakt
Tjänster
Rättslig grund:
direktiv 2014/24/EU
II.1.
Upphandlingens omfattning
II.1.1.
Benämning på upphandlingen
Underhållsavtal avbrottsfri kraft med batterier (UPS)
Referensnummer: 20/53
II.1.2.
Huvudsaklig CPV-kod
65410000 Drift av kraftverk
II.1.4.
Kort beskrivning
Drift och underhållsavtal för UPS anläggningar på Länsstyrelsernas ledningsplatser och inom MSB.
II.1.6.
Information om delar
Kontraktet är uppdelat i flera delar: nej
II.2.
Beskrivning
II.2.4.
Beskrivning av upphandlingen