53572-2024 - Konkurrensutsättning
Sverige – Samhällstjänster – Arbetsförberedande insats för kvinnor långt ifrån arbetsmarknaden
Meddelande om upphandling – förenklat system
Tjänster
2. Förfarande
Förfarande
TitelArbetsförberedande insats för kvinnor långt ifrån arbetsmarknaden
BeskrivningVälkomna att lämna anbud i upphandlingen av Arbetsförberedande insatser för kvinnor långt ifrån arbetslivet
Intern identifierareAMF 2023/695
Förfarandets viktigaste känneteckenSociala tjänster
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets artTjänster
Huvudklassificering (cpv): 75200000 Samhällstjänster
Ytterligare klassificering (cpv): 85310000 Socialt arbete
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde)LOT-0001
TitelJärvaområdet
BeskrivningHässelby Vällingby
Intern identifierareJärvaområdet
Del (anbudsområde)LOT-0002
TitelHässelby/Vällingby
Beskrivning10-15
Intern identifierareHässelby/Vällingby