Typ av upphandlande myndighet Statligt organ eller förbundsorgan
II.1.
Upphandlingens omfattning
II.1.1.
Benämning på upphandlingen
Upplysningsskyltar
Referensnummer: 2.5.11-08708/2023
II.1.2.
Huvudsaklig CPV-kod 79800000 Tryckning och tillhörande tjänster
II.1.4.
Kort beskrivning
Inbjudan att lämna anbud
Jordbruksverket bjuder in till att lämna anbud på produktion, leverans och fakturering av upplysningsskyltar för uppsättning av stödmottagare som visar projekt som får ersättningen från EU-fonder.
Uppgiften om volym är bara en vägledning och kan därför komma att variera under avtalstiden.
II.1.5.
Uppskattat totalt värde
II.1.6.
Information om delar Kontraktet är uppdelat i flera delar: nej
II.2.
Beskrivning
II.2.2.
Ytterligare CPV-kod(er) 34928471 Skyltmaterial, 34928472 Skyltar, 34992000 Skyltar och upplysta skyltar
II.2.4.
Beskrivning av upphandlingen