535911-2022 - ÄndringSverige-Henån: Arkitekttjänster
Rättelse
Tjänster
Rättslig grund:
direktiv 2014/24/EU
II.1.
Upphandlingens omfattning
II.1.1.
Benämning på upphandlingen
Tekniska konsulter - Arkitekttjänster
Referensnummer: Dnr. 24-2022
II.1.2.
Huvudsaklig CPV-kod
71200000 Arkitekttjänster
II.1.4.
Kort beskrivning
Målsättningen med ramavtalet är att få till stånd ett långsiktigt samarbete som säkerställer snabba leveranser av efterfrågade arkitekttjänster, utförda på ett fackmannamässigt sätt till ett kostnadseffektivt pris.