Anbud eller anbudsansökningar ska skickas till ovannämnda adress
II.1.
Upphandlingens omfattning
II.1.1.
Benämning på upphandlingen
Stationstankning av drivmedel - ytterområde, obemannad station
Referensnummer: GNU 2021/99
II.1.2.
Huvudsaklig CPV-kod 09134200 Dieselbränsle
II.1.4.
Kort beskrivning
Upphandlingen avser köp av drivmedel genom stationstankning från obemannad station. Avtalet omfattar även tillhandahållande företagskort för köp av drivmedel och betalning av parkeringsavifter.
II.1.5.
Uppskattat totalt värde Värde exkl. moms: 17 000 000,00 SEK
II.1.6.
Information om delar Kontraktet är uppdelat i flera delar: ja
Anbud får lämnas föralla delar
II.2.
Beskrivning
II.2.1.
BORLÄNGE: Trollebo-Romme-Kvarnsveden
Del nr: 1
II.2.2.
Ytterligare CPV-kod(er) 09134200 Dieselbränsle, 09132100 Blyfri bensin, 30163100 Bensinkort
II.2.4.
Beskrivning av upphandlingen
Stationstankning av bensin och diesel i ytterområdena.