535982-2023 - ResultatSverige-Stockholm: Nätutrustning
Meddelande om tilldelning av kontrakt
Varor
Rättslig grund:
direktiv 2014/24/EU
II.1.
Upphandlingens omfattning
II.1.1.
Benämning på upphandlingen
Upphandling av server- och nätverksprodukter
Referensnummer: 0630/23
II.1.2.
Huvudsaklig CPV-kod
32420000 Nätutrustning
II.1.4.
Kort beskrivning
Upphandling av ramavtal för produkter och tjänster för server- och nätverk. För mer information, se bifogade upphandlingsdokument.
II.1.6.
Information om delar
Kontraktet är uppdelat i flera delar: nej
II.2.
Beskrivning
II.2.2.
Ytterligare CPV-kod(er)
32580000 Datautrustning, 48820000 Servrar
II.2.4.
Beskrivning av upphandlingen
Upphandling av ramavtal för produkter och tjänster för server- och nätverk.