2. Förfarande
Förfarande
Titel: Lagerhallar
Beskrivning: Upphandlingen omfattar lagerhallar/lagertält för hamnar, avfall/återvinning, el och fiber, vatten och avlopp samt fjärrvärme och fjärrkyla. Upphandlingen är uppdelad i två områden. Område 1: Stålstomme Område 2: Betongstomme Anbudslämnare ska lämna anbud på minst ett område men har möjlighet att lämna på båda.
Intern identifierare: 24/27
Typ av förfarande: Selektivt
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 98300000 Diverse tjänster
Ytterligare klassificering (cpv): 44211100 Mobila byggnader och modulbyggnader, 45217000 Byggnation av tälthallar, 45223800 Montering och uppförande av prefabricerade strukturer
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0000
Titel: MALL_Sinfra (1)