536033-2020 - ÄndringSverige-Stockholm: Kontorsstädning
Rättelse
Tjänster
Rättslig grund:
direktiv 2014/24/EU
II.1.
Upphandlingens omfattning
II.1.1.
Benämning på upphandlingen
Lokalvårdstjänster Serviceförvaltningen Stockholms stad
Referensnummer: 3.3.1-259/2020
II.1.2.
Huvudsaklig CPV-kod
90919200 Kontorsstädning
II.1.4.
Kort beskrivning
Lokalvårdstjänster, löpande och behovsanpassade tjänster till Serviceförvaltningens kontorslokal; arbetsplatser och övriga ytor.