536034-2020 - ÄndringSverige-Stockholm: Fastighetsskötsel
Rättelse
Tjänster
Rättslig grund:
direktiv 2014/24/EU
II.1.
Upphandlingens omfattning
II.1.1.
Benämning på upphandlingen
Upphandling av driftentreprenad Ottawa
Referensnummer: 2549/20
II.1.2.
Huvudsaklig CPV-kod
98341130 Fastighetsskötsel
II.1.4.
Kort beskrivning
Property maintenance regarding the Swedish Embassy residence in Ottawa, Canada.