2. Förfarande
Förfarande
Titel: Mark- och VA-projektör
Beskrivning: Upphandlingen avser Mark och VA-projektörer.
Intern identifierare: 2025-40
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 71000000 Arkitekt-, bygg-, ingenjörs- och besiktningstjänster
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0001
Titel: Inbjudan, administrativa föreskrifter, generella krav på leverantör, generella krav på tjänsten, kommersiella villkor
Beskrivning: Upphandling av mark- och VA-projektörer
Intern identifierare: 1733230
Del (anbudsområde): LOT-0002
Titel: Delområde 1 - projektering
Beskrivning: Upphandling av mark- och VA-projektörer.
Intern identifierare: 1733231