536175-2024 - Konkurrensutsättning
Sverige – Vattenreningskemikalier – Oxalsyra
Meddelande om upphandling eller koncession – standardsystem
Varor
2. Förfarande
Förfarande
TitelOxalsyra
BeskrivningUpphandlingen omfattar SVOAs behov av inköp och leverans av oxalsyra.
Intern identifierare23SVOA1551
Typ av förfarandeÖppet
Förfarandet är påskyndatnej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets artVaror
Huvudklassificering (cpv): 24962000 Vattenreningskemikalier
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde)LOT-0001
Intern identifierareOxalsyra