536328-2023 - ÄndringSverige-Uppsala: System- och stödtjänster
Rättelse
Tjänster
Rättslig grund:
direktiv 2014/24/EU
II.1.
Upphandlingens omfattning
II.1.1.
Benämning på upphandlingen
Ärendehanteringssystem CRM
Referensnummer: KSN-2021-01208
II.1.2.
Huvudsaklig CPV-kod
72250000 System- och stödtjänster
II.1.4.
Kort beskrivning
Ärendehanteringssystem med CRM funktionalitet.