See the notice on TED website
2. Förfarande
Förfarande
Titel: Närakuten Kungsbacka
Beskrivning: Syftet med denna upphandling är att driva och bemanna befintlig Närakut i Kungsbacka med öppettid 7-24 årets alla dagar i enlighet med kravspecifikationen och övriga villkor i detta upphandlingsdokument.
Intern identifierare: RS240303
Typ av förfarande: Annat förfarande i ett steg
Förfarandets viktigaste kännetecken: Hälso och sjukvårdstjänster
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 85000000 Hälso- och sjukvård samt socialvård
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0000
Titel: Generell del