536489-2025 - Resultat
Sverige – Diverse tjänster – Konsulttjänster för viltprovtagning
Meddelande om upphandlings- eller koncessionstilldelning – standardsystem
Tjänster
2. Förfarande
Förfarande
TitelKonsulttjänster för viltprovtagning
BeskrivningNaturvårdsverket är i behov av konsulttjänster för bland annat åtgärder som rör uppföljning och övervakning av viltstammarna utförs. Naturvårdsverket avser att teckna kontrakt med en leverantör.
Föregående meddelande123456-2024
Intern identifierareNV-00653-25
Typ av förfarandeAnnat förfarande i ett steg
Förfarandets viktigaste känneteckenUpphandling av kontrakt inom ett DIS
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets artTjänster
Huvudklassificering (cpv): 98300000 Diverse tjänster
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde)LOT-0000