2. Förfarande
Förfarande
Titel: Konsulttjänster avseende Landskapsarkitektur
Beskrivning: Kiruna kommun (212000-2783) upphandlar ramavtal inom rubricerat konsultområde. Ramavtal avses att tecknas med minst två st rangordnade konsultföretag/leverantörer. Villkor för ramavtal enligt upphandlingsdokument. Välkomna att delta i upphandlingen!
Intern identifierare: 2024-070
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 71420000 Landskapsarkitektur
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0000
Titel: Fast pris