2. Förfarande
Förfarande
Titel: 202433 Profilprodukter
Beskrivning: Profilprodukter till evenemang och aktiviteter, internt och externa mottagare, så som tex give aways
Intern identifierare: 25/61
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Varor
Huvudklassificering (cpv): 22000000 Trycksaker och tillhörande produkter
Ytterligare klassificering (cpv): 18000000 Kläder, skor, väskor och tillbehör
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0000