536683-2024 - Konkurrensutsättning
Sverige – Fönsterputsning – Fönsterputsning Växjö stations- och kommunhus
Meddelande om upphandling eller koncession – standardsystem
Tjänster
2. Förfarande
Förfarande
TitelFönsterputsning Växjö stations- och kommunhus
BeskrivningUpphandlingen avser fönsterputsning för Växjö stations- och kommunhus. I tjänsten ingår putsning av byggnadens utvändiga och invändiga glaspartier.
Intern identifierareKS 2024-00221
Typ av förfarandeÖppet
Förfarandet är påskyndatnej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets artTjänster
Huvudklassificering (cpv): 90911300 Fönsterputsning
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde)LOT-0000