Anbud eller anbudsansökningar ska skickas till ovannämnda adress
För elektronisk kommunikation behövs verktyg och anordningar som inte är allmänt tillgängliga. Obegränsad, fullständig och direkt tillgång till dessa verktyg och anordningar kan kostnadsfritt erhållas via: https://www.kommersannons.se/elite/Account/CreateAccount.aspx
II.1.
Upphandlingens omfattning
II.1.1.
Benämning på upphandlingen
Cateringtjänster Stockholm
Referensnummer: 23/000885
II.1.2.
Huvudsaklig CPV-kod 55300000 Restaurang- och serveringstjänster
II.1.4.
Kort beskrivning
Ramavtal - Cateringtjänster Stockholm
II.1.5.
Uppskattat totalt värde Värde exkl. moms: 8 000 000,00 SEK
II.1.6.
Information om delar Kontraktet är uppdelat i flera delar: nej
II.2.
Beskrivning
II.2.2.
Ytterligare CPV-kod(er) 55300000 Restaurang- och serveringstjänster, 55310000 Restaurangserveringstjänster, 55500000 Matsalstjänster och catering, 55510000 Matsalstjänster, 55511000 Matsalstjänster och övrig kafeteriaverksamhet för särskild kundgrupp, 55520000 Catering