See the notice on TED website
2. Förfarande
Förfarande
Titel: Revisionstjänster
Beskrivning: Uppdraget avser sakkunniga till revisorerna i Sala Kommun för granskning av styrelser, nämnder och beredningar, samt finansiell revision.
Intern identifierare: KS 2024/624
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 79212000 Revision
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0001
Beskrivning: Valbar del
Del (anbudsområde): LOT-0002
Titel: Upphandlingsföreskrifter
Beskrivning: Måste besvaras