536755-2024 - Konkurrensutsättning
Sverige – Fordon för väghållning – Inköp av sopsugmaskin
Meddelande om upphandling eller koncession – standardsystem - Meddelande om ändring
Varor
2. Förfarande
Förfarande
TitelInköp av sopsugmaskin
BeskrivningUpphandlingen avser inköp av en (1) fabriksny sopsugmaskin med serviceavtal enligt krav och specifikationer med leverans under år 2024.
Intern identifierareSBN24.305
Typ av förfarandeÖppet
Förfarandet är påskyndatnej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets artVaror
Huvudklassificering (cpv): 34144400 Fordon för väghållning
Ytterligare klassificering (cpv): 34144430 Gatsopningsfordon
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde)LOT-0000
TitelInköp av sopmaskin