2. Förfarande
Förfarande
Titel: Fastighetsnära Insamling
Beskrivning: Fastighetsnära insamling från hushåll och verksamheter inom Timrå Kommun. Sista anbudsdag är 19/6, anbud kommer att öppnas och utvärderas efter semesterperioden.
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 90500000 Avfallstjänster
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0001
Intern identifierare: urn:eavrop:mdn:ProcurementProject:86883:Lot:1
Ytterligare klassificering (cpv): 90510000 Avfallshantering, 90511000 Sophämtning, 90511300 Insamling av avfall, 90512000 Avfallstransport, 90513000 Hantering av ofarligt avfall