537184-2024 - Konkurrensutsättning
Sverige – Reparation och underhåll – Fordonservice av fordon tillhörande ambulansvård och sjuktransportbilarna
Meddelande om upphandling eller koncession – standardsystem
Tjänster
2. Förfarande
Förfarande
TitelFordonservice av fordon tillhörande ambulansvård och sjuktransportbilarna
BeskrivningUpphandling avser Fordonservice av fordon tillhörande ambulansvård och sjuktransportbilarna till Region Halland
Intern identifierareRS241052
Typ av förfarandeÖppet
Förfarandet är påskyndatnej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets artTjänster
Huvudklassificering (cpv): 50000000 Reparation och underhåll
Ytterligare klassificering (cpv): 50100000 Reparation, underhåll och tillhörande tjänster för fordon och liknande utrustning, 50110000 Reparations- och underhållstjänster av motorfordon och tillhörande utrustning, 50112000 Reparation och underhåll av bilar, 50112100 Reparation av bilar
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde)LOT-0000
TitelGenerell del