537185-2025 - Konkurrensutsättning
Sverige – Byggtekniska konsulttjänster och byggnadstjänster – Tekniska konsulter Förstudier & Projektering Bygg, Anläggning och Installation
Meddelande om upphandling eller koncession – standardsystem - Meddelande om ändring
Tjänster
2. Förfarande
Förfarande
TitelTekniska konsulter Förstudier & Projektering Bygg, Anläggning och Installation
BeskrivningTekniska konsulter förstudier och projektering bygg, anläggning och installation
Typ av förfarandeFörhandlat förfarande med föregående meddelande om upphandling/under konkurrens
Förfarandet är påskyndatnej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets artTjänster
Huvudklassificering (cpv): 71310000 Byggtekniska konsulttjänster och byggnadstjänster
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde)LOT-0001
Intern identifierareurn:eavrop:mdn:ProcurementProject:79507:Lot:1
Ytterligare klassificering (cpv): 71318000 Byggtekniska konsulttjänster och rådgivning