537270-2024 - Konkurrensutsättning
Sverige – Laddningsanordningar – NDS V-337 Laddstationer för lastbilar och maskiner
Meddelande om upphandling eller koncession – standardsystem
Varor
2. Förfarande
Förfarande
TitelNDS V-337 Laddstationer för lastbilar och maskiner
BeskrivningLaddstationer för lastbilar och maskiner. Batterilager.
Typ av förfarandeAnnat förfarande i flera steg
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets artVaror
Huvudklassificering (cpv): 31158000 Laddningsanordningar
Ytterligare klassificering (cpv): 31158100 Batteriladdningsdon, 31681500 Uppladdare, 45232221 Transformatorunderstation
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde)LOT-0001
Intern identifierareNDS V-337 Laddstationer för lastbilar och maskiner