2. Förfarande
Förfarande
Titel: Transportledning av avfallsbilar(sidlastare/baklastare/lastväxlar) och kunskaper om leveransledning vid moos-anläggning
Beskrivning: Transportledning av avfallsbilar(sidlastare/baklastare/lastväxlar) och kunskaper om leveransledning vid moos-anläggning
Intern identifierare: 15493
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 71311200 Konsulttjänster för transportsystem
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0001
Intern identifierare: Transportledning av avfallsbilar(sidlastare/baklastare/lastväxlar) och kunskaper om leveransledning vid moos-anläggning