537296-2023 - ÄndringSverige-Tingsryd: Reparation, underhåll och tillhörande tjänster avseende persondatorer, kontorsutrustning, telekommunikations- och audiovisuell utrustning
Rättelse
Tjänster
Rättslig grund:
direktiv 2014/24/EU
II.1.
Upphandlingens omfattning
II.1.1.
Benämning på upphandlingen
Digital tillsyn i ordinärt- och särskilt boende
Referensnummer: 23-017
II.1.2.
Huvudsaklig CPV-kod
50300000 Reparation, underhåll och tillhörande tjänster avseende persondatorer, kontorsutrustning, telekommunikations- och audiovisuell utrustning
II.1.4.
Kort beskrivning
Upphandling av ramavtal med syfte att tillgodose Tingsryds kommuns behov avseende hyra av trygghetskameror för digital tillsyn nattetid.