53730-2019 - ÄndringSverige-Kristianstad: Städning
Rättelse
Tjänster
Rättslig grund:
direktiv 2014/24/EU
II.1.
Upphandlingens omfattning
II.1.1.
Benämning på upphandlingen
FM-tjänster Landsdomaren, Lund
Referensnummer: 2018-O001339
II.1.2.
Huvudsaklig CPV-kod
90910000 Städning
II.1.4.
Kort beskrivning
Upphandlingen avser sammanhållna FM-tjänster till Verksamhetsområde vuxenpsykiatri på Baravägen i Lund, även kallad Landsdomaren.
Upphandlingen avser tjänst där samtliga FM-tjänster så som de specificeras i detta Förfrågningsunderlag omfattas. Leverantören kommer att stå för all service i de aktuella lokalerna på Baravägen.
Avtal kommer att tecknas med en (1) Leverantör.