537333-2021 - ÄndringSverige-Göteborg: Elkomponenter
Rättelse
Varor
Rättslig grund:
direktiv 2014/24/EU
II.1.
Upphandlingens omfattning
II.1.1.
Benämning på upphandlingen
Produktförsörjning av elmaterial
Referensnummer: 21/185
II.1.2.
Huvudsaklig CPV-kod
31681400 Elkomponenter
II.1.4.
Kort beskrivning
Produktförsörjning av el-material till Akademiska Hus samtliga verksamhetsorter.