537352-2021 - ÄndringSverige-Kinna: Presenter och priser
Rättelse
Varor
Rättslig grund:
direktiv 2014/24/EU
II.1.
Upphandlingens omfattning
II.1.1.
Benämning på upphandlingen
Jubileumsgåva
Referensnummer: 21/98
II.1.2.
Huvudsaklig CPV-kod
18530000 Presenter och priser
II.1.4.
Kort beskrivning
Upphandlingen avser jubileumsgåva till Marks kommuns anställda.